Kuldmuna tuleb taas!

Mai lõpus toimub 23. korda Eesti turunduse suursündmus Kuldmuna, kus selgitatakse välja eelmise aasta loovaimad sündmused, reklaamid ning turundus-, kommunikatsiooni- ja disainilahendused. Kuldmuna jätkab koostööd ADC*Eesti Disainiauhindadega.

“Kuigi hõikasime mõned kuud tagasi välja, et lükkame konkursi sügisesse, saime sellele kogukonnalt valju tagasisidet, et kevadel toimuv Kuldmuna on väärt traditsioon, millega ollakse harjunud. Nii otsustasimegi korraldada kuldmuna ikkagi kevadel, aga tavapärase märtsi asemel paar kuud hiljem maikuus. Kui mullu toimus Kuldmuna gala koroonapandeemia tõttu virtuaalselt, siis sel aastal on lootust füüsiliselt kokku saada,” on Turundajate Liidu tegevjuhi kohusetäitja Anniken Haldna optimistlik.

“Pühendame selle aasta Kuldmuna kõigile tegijatele, kes keerulisel ajal väsimatult loomingusse panustasid, üleöö ennenägematuid lahendusi luua suutsid ja üksteist toetades valdkonna lippu kõrgel hoidsid,” lisas ta.

Kuldmuna on kord aastas esinev võimalus üksteise loovust märgata, tunnustada ja tuules vedamise eest tänada. Ükskõik, kas oled turundusosakonna või agentuuri tegija – ootame Sinu parimaid töid konkursile.

Kuldmuna 2021 ajakava:

  • Tööde vastuvõtt: 5. aprill – 5. mai 2021 (kell 23:59)
  • Hilinejate vastuvõtt: 5. mai 2021 – 12. mai 2021 (kell 23:59)
  • Esitatavate tööde esmailmumise vahemik peab olema: 25. jaanuar 2020 – 4. aprill 2021
  • Pidulik auhinnagala: 28. mail 2021.

Peagi tuleb rohkem infot Kuldmuna 2021 teema, kategooriate ja žüriide kohta.

2020. aastal esitati Kuldmunale rekordilised 848 tööd, sh 41 tööd noortekonkursile Taeva Pesamuna. Otsesaate vahendusel kuulutati välja 45 Kuldmuna, 47 Hõbemuna ja 50 Pronksmuna.

Kuldmuna korraldaja Turundajate Liit (TULI) on kõiki turundusega tegelevaid professionaale ühendav liit, mille missiooniks on tõsta kohalike ettevõtjate ja terve Eesti ühiskonna teadlikkust turunduse erinevatest aspektidest.

Lisainfo:

Anniken Haldna
TULI tegevjuhi kt
+372 58 391 033